poniedziałek, 29 czerwca 2015

Ha, coraz mniej jest prawdziwych głuszy...

Nie dość, że za brukową drogą przez las już w ubiegłym roku pojawił się kilometr asfaltu, to jeszcze latoś internet dowieźli ... Jest więc możliwość pokazania skończonej właśnie letniej torby zakupowej- tym razem bawełnę przerobiłam na drutach nr 4, w środek jest wszyta zwykła marketowa płócienna torba i  dodatkowo zamek.
Torba miała być wakacyjna, pojemna i kolorowa - i taka, moim zdaniem, jest . Nawet łączenie kolorów, lekko "od czapy" (żeby pasowało do większości letnich sukienek) , wyszło chyba nie najgorzej ?
A skoro wreszcie ma zrobić się ciepło , to może którąś uda się założyć i zadać szyku na czaplineckim ryneczku
  :)8 komentarzy:

 1. Świetna torba w pięknych kolorach.Miłego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna, a jak w środku wygląda? Ma podszewke? I co dałaś w rączki napisz proszę ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ! Toreb mam na swoim koncie dwie- i obie widziałaś :) Są całkowitą improwizacją, pierwsza była zrobiona szydełkiem, a druga na drutach, natomiast obie są ze stuprocentowej bawełny, merceryzowanej ( z lekkim połyskiem)- taką akurat miałam, bo kupuję każdą, która okazyjnie wpadnie mi w ręce. Bardzo ją lubię do dziergania poduszek czy – jak się okazało- również toreb. Motki mają zazwyczaj 115-130 m w 50 gramach , mogą być skręcone jak kordonek albo stanowić jakby „wiązkę”- łączę obie bez problemów.
   Ponieważ marne są moje umiejętności krawieckie, nie szyłam specjalnych wkładów, a do środka toreb wszyłam ręcznie torby płócienne z marketów ( w tej aktualnej nawet płócienne uszy są ukryte w rączkach- wydziergałam szerszy pasek , owinęłam nim płócienne ucho i połączyłam pasek w tunel szydełkiem). Do poprzedniej dorobiłam klapkę , a do tej wszyłam zamek, żeby nie prezentować wszystkim zawartości.
   Obie są udanym eksperymentem.

   Usuń
 3. Wspaniała torba :-) Piękne kolory.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Torba jest fantastyczna. Pozdrawiam serdecznie:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna torba, kolory wcale nie od czapy, z szarością wszystko pięknie się łączy, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. What you're saying is completely true. I know that everybody must say the same thing, but I just think that you put it in a way that everyone can understand. I'm sure you'll reach so many people with what you've got to say.

  OdpowiedzUsuń